777 103 305

Ložnice

Ložnice je tím nejintimnějším a nejsoukromějším místem našeho domova, místem, kde se chceme maximálně uvolnit, na nic nemyslet a  být sami sebou.

Pohodlná ložnice nám umožní nerušeně relaxovat

Základem skvělé ložnice je pohodlí. Dobrý spánek nám zajistí nejen dobře zvolená matrace, ale i správně nastavená výška postele. Chceme pohodlně přijít ke své posteli, aniž bychom cestou narazili na ostré rohy nevhodně rozestavěného nábytku.  Chceme se cítit uvolněně a bezpečně. Úložné prostory volíme komplexní v podobě vestavěných skříní (link), praktických šaten či víceúčelových komod. Pohodlí je naším krédem při navrhování nábytku do vaší ložnice. Ačkoliv je na trhu řada moderních řešení, která vypadají velmi pěkně, často se stává, že je podceněna celková dimenze postelí.

Naše řešení jsou pohodlná a bezpečná

Velice často řešíme problémy vzniklé zakoupením postelí, vyrobených z nevhodných, tenkostěnných materiálů, které mohou být i nebezpečné. My přemýšlíme o Vašem bezpečí. Budeme rádi, pokud své pohodlí a bezpečí svěříte do našich rukou a necháte si od nás připravit  návrh řešení Vaší ložnice. Pamatujte, že ložnice je jen Vaše a je pouze na Vás, zda využijete plný potenciál, který Vám tato nejintimnější místnost domova nabízí.