777 103 305

Nábytek z masivu na míru

Nábytek z masivu je krásný a vydrží desítky let

Přirodní materiály v interieru působí zklidňujícím a příjemným dojmem, nábytek z masivu vypadá luxusně a je téměř nezničitelný. Oceníte ho nejen Vy, ale jednou možná i Vaši pravnuci. V poslední době se stává kombinace přírodních materiálů preferovaným trendem. Ačkoliv se nábytek z masivu cenově pohybuje o něco výše, než lamináty a dýhy, pokud Vás dřevo láká, dopřejte si ho. Nábytek z masivu je nejen velice krásný a snadno kombinovatelný s jakýmkoliv typem interieru, ale je i velice příjemný na dotek. Jakmile si ho pořídíte, už nebudete jiný materiál chtít.

Nabízíme široký výběr materiálů

Nabízíme nábytek z masivu na míru z různých typů dřeva od měkčích, jako je smrk a borovice, přes středně tvrdé – buk, dub, jasan, až po nejkvalitnější a cenově nejdražší exotické dřevo. Kromě tvrdosti dřeva je určující i jeho kresba a barva. Zatímco rustikální interiery snesou jakýkoliv nábytek z masivu, k moderním jednoduchým liniím se hodí spíše méně sukovité světlé dřevo. Finální ráz dá celému prostoru konečná porvchová úprava. Někteří klienti preferují použití lesklého nebo matného laku a zachování barvy, zatímco jiní volí lehký barevný tón, aby potlačili původní barvu, ale i tak nechali prosvítat kresbu dřeva. V poslední době se staly moderním trendem voskové barvy v barevné škále od bílé, krémové nebo šedé.

3D návrh a konzultace zdarma

Rádi s Vámi probereme vaše představy, poradíme s výběrem materiálu,  navrhneme ideální řešení a po odsouhlasení 3D vizualizace  se rádi pustíme do práce.