777 103 305

Vestavěné skříně na míru

Jak poznáte, že Vám chybí vestavěné skříně?

Sedíte v obývacím pokoji, ležíte v ložnici, nebo pochodujete po své kanceláři a všude kolem Vás se válí knihy, CDčka, všelijaké dokumenty, USB kabely, papíry a další předměty, které nemají své místo? Neustále přemýšlíte, kam přehledně uložit všechno oblečení, které se kupí na věšácích a židlích? My víme, co ve Vašem prostoru chybí! Jsou to vestavěné skříně na míru.

 

Optimální využití prostoru

Vestavěné skříně v prostorách Vašeho domova či kanceláře jsou optimálním a moderním řešením úložného prostoru, který nabízí o 50% více využitelného prostoru, než běžný nábytek. Vestavěné skříně na míru využijí každý centimetr prostoru. Při jejich realizaci nevzniknou žádná slepá či hluchá místa a díky kombinaci posuvných dveří a policového systému od truhlářství Sus už nebudete nikdy muset řešit nepořádek vzniklý nedostatkem úložných prostor.

 

Praktický a krásný interierový prvek

Vestavěné skříně jsou navíc krásným a zajímavým interiérovým prvkem, který můžete využít k dělení prostoru na útulné menší celky, či k vytváření různých bytových zón, například malé pracovny, čtecího koutku, či posilovny. Pokud máte menší byt, vestavěnou skříní můžete rozdělit prostor jedné místnosti i na dva menší pokoje.

 

Nejkvalitnější materiály od renomovaných dodavatelů

Pracujeme se širokou škálou materiálů od masivu, dřevěné dýhy, nábytkového lamina či dekorativního tvrzeného skla. Základní materiál nakupujeme pouze u renomovaných dodavatelů.

 

3D návrh a rychlé dodání jsou samozřejmostí

Nabízíme vysoce kvalitní a praktická řešení, rychlou dodací lhůtu od složení zálohy a především pak profesionální přístup. Na základě prvního setkání s Vámi, během kterého zaměříme celkový prostor pro vestavěné skříně, navrhneme takové řešení, které zohlední i Vaše finanční možnosti. Dodávku jsme schopni obvykle zrealizovat do 2 – 3 týdnů od zaplacení zálohy.