777 103 305

Truhlářství Sus

Truhlářství Sus je zavedená rodinná firma, která poskytuje kvalifikované truhlářské práce a služby té nejvyšší kvality již od roku 1991 nedaleko Prahy, v Kostelci nad Labem. Naši truhláři  skvěle ovládají tradiční rodinné řemeslo a zároveň nabízí služby, které neodmyslitelně patří k dnešní době, jako jsou 3D vizualizace, díky kterým má klient reálnou představu toho, jak bude realizace truhlářství Sus vypadat, ještě než se pustíme do výroby.

Nabízíme realizace kuchyní, výrobu vestavěných skříní i samostatně stojícího nábytku, kancelářského, koupelnového a zahradního nábytku, či výrobu schodů.

Proč si vybrat naše rodinné truhlářství?

1. Máme osobní přístup a budeme se Vám plně věnovat

Truhlářství Sus je rodinná firma, ve které se setkáte s osobním přístupem a kde se vám budeme plně věnovat. Jsme časově flexibilní, a pokud je třeba, na zakázce pracujeme ve dne v noci. Umíme reagovat na Vaše požadavky, jakkoliv atypické či nevšední jsou.

2. Používáme kvalitní materiály a pracujeme precizně

Známe řadu příběhů, kdy klient zakoupil ne příliš kvalitní kus nábytku a od první chvíle, kdy mu byl nábytek dovezen, se potýkal s problémy. Mezi běžné problémy patří nepřesné rozmístění spojovacích článků, které  znemožní klientovi, aby si nábytek sám sestavil, takže často musí volat firmu, jako je naše truhlářství, aby mu pomohla.

Dalším problémem bývá nižší kvalita dodaných materiálů, často se může jednat např. jen o desku polepenou papírovou folií, což laik na první pohled nepozná. Po pár letech užívání se Vám začnou bortit korpusy skříněk, vypadávají klínky a šrouby, skříňky se začnou rozpadat, lišty olupovat a to nejčastěji krátce po dvouleté záruční době. Naše materiály jsou oproti materiálům z obchodů, ačkoliv na první pohled stejné, výrazně kvalitnější.

3. Jsme cenově přívětiví

Zavolejte nám a poraďte se s námi, pokud se rozhodujete mezi koupí nábytku z obchodu nebo zadáním výroby na míru. Možná budete překvapení tím, že cena nábytku na míru není nutně výrazně dražší a že jeho dodání od složení zálohy bude možná rychlejší, než jste čekali.

4. Jsme výborně dostupní

V neposlední řadě je naší výhodou dopravní dostupnost našeho truhlářství. Kostelec nad Labem je nedaleko Prahy, kde se navíc dobře parkuje. A i když jsme tak blízko Praze, naše ceny jsou mimopražské. Jsme schopni také dodat naše truhlářské výrobky zájemcům ze středočeského kraje i z celé České republiky.